Masažo Akimirka

logo


Anti-celiulitinis masažas

Mitybos sutrikimai, genetika ir daugelis kitų priežasčių gali sukelti celiulitą, tačiau pagrindinė priežastis, dėl kurios išsivysto celiulitas, yra prasta kraujotaka. Celiulitą sukelia kraujo, limfos apytakos problemos ir padidėjęs toksinų kiekis riebaliniuose audiniuose. Anti-celiulitinis masažas yra naudojamas siekiant sumažinti ir pašalinti celiulitą, bei atgaivinti odą. Anti-celiulitinis masažas pagerina kraujo, limfos apytaką ir padeda užpildyti audinius deguonimi. Kadangi celiulitas yra susijęs su poodiniu audiniu, efektyviausias sprendimas padidinti ir pagreitinti kraujotaką toje srityje yra masažas. Celiulitas yra labai dažnas atvejis, dažniausiai būna susiformavęs kojų ir klubų srityje. Priežastis yra ta, kad šiose dalyse kraujotaka dažniausiai būna lėta, o riebalinis audinys šiame regione yra daug intensyvesnis. Šiuo masažu siekiama pagreitinti kraujo apytaką, ypač nuo kojų iki krūtinės.

Anti-celiulitinio masažo privalumai:

-Mažina celiulito atsiradimą

-Mažina poodinius riebalus

-Stangrina odą

-Pagerina limfos apytaką

-Pagreitina medžiagų apykaitą

-Pašalina toksinus iš odos

Anti-celiulitinio masažo atlikti negalima, kai yra:

-varikozė, venų ligos

-sunkūs širdies ir kraujagyslių susirgimai

-onkologinės ligos

-nėštumas

-hipertonija

-aštrūs virusiniai susirgimai

-kraujo ligos

-aukštas spaudimas
paveikslėlis


Aromaterapinis masažas

Jaučiate stresą, pervargimą? Jums reikia masažo, tačiau nesate tikri ar norite stipraus raumenų minkymo, tuomet aromaterapinis masažas yra puiki išeitis atsipalaiduoti ir atstatyti nusilpusias jėgas. Aromaterapinio masažo tikslas yra ne tiek fiziškai išnaikinti visas jūsų kūno įtemptas ir skaudančias vietas, o naudoti eterinių aliejų atkuriamąsias savybes, kurios padeda organizmui atsigauti ir tuo pačiu atsipalaiduoti. Naudojami eteriniai aliejai yra 100 procentų natūralūs. paveikslėlis


Klasikinis masažas

1. Masažas atpalaiduoja kūno raumenis, mažina stresą.

2. Padidina energijos lygį, sumažina skausmą.

3. Sušvelnina nerimo, įtampos ir depresijos sutrikimus.

4. Sumažina kraujo spaudimą. Žemesnis kraujospūdis gali sumažinti širdies infarkto, insulto ir inkstų nepakankamumo, taip pat ir daugelio kitų sveikatos problemų riziką.

5. Masažo metu yra sumažinamas skausmo šaltinis, pašalinami įtempimai raumenyse, padidinamas lankstumas.

6. Masažo procedūrų metu pagerinama kraujotaka, todėl masažuojant pažeistose vietose yra sumažinamas raumenų ir sąnarių patinimas, padidėja lankstumas ir skausmas sumažėja.

7. Daugelis žmonių patiria nugaros, kaklo ir raumenų skausmą. Pagrindinė šio skausmo priežastis atsiranda, dėl netaisyklingos laikysenos. Masažo procedūros padeda išvengti skausmų, kurie atsiranda dėl netaisyklingos laikysenos.

© 2019 masazoakimirka.