Masažo Akimirka

logo

Ieva- Malonus, rūpestingas masažuotojas, buvau 3 masažuose jau, liko dar 2, bet nugaros skausmas jau dingo. Rekomenduoju


Ugne- Tikrai profesionalus masazistas. Atejau aremoterapiniam masazui pabandymui, bet ateisiu tikrai ir dar karta. Aciu uz masaza


Agne- Rekomenduoju! Rekomendavo drauge, dabar ir aš rekomenduoju kitiems. Praėjau visą kursą, tai per 10 masažų tikrai susidariau teigiamą nuomonę. Atlieka masažus nepaviršutiniškai ir neskubant, kaip kad kiti būna daro tik, kad greičiau.


Andrius- Patiko ir man ir draugui. Ačiū už kuponą. Masažuoja atsakingai, prisitaiko prie kliento poreikių


Monika- Eidama buvau nusiteikus skeptiškai, bet išėjau tikrai atsipalaidavusi ir net pailsėjusi. Aremoterapinis masažas super. Tikrai ateisiu dar kartą :)


Tadas- Patiko


Marija- Masazas patiko. Viskas buvo gerai. Dar ir nuolaida gavau.


Ernesta- Pirmą kartą lidėjau tik mamą į masažą. Antrą kartą jau ėjome abi masažuotis, dabar užrašiau ir vyrą jau. Tai, kad esame patenkinti procedūromis nereikia net sakyti. Rekomendacijos


Raminta- Masazus atlieka gerai, stipriai, ne tik paglosto. Didziausias pliusas, kad atvyksta i namus su visa iranga


Dainius- Viskas gerai, patiko.


Karolina Rekomenduoju! Tikras profesionalas. Atvyko į namus, padėjo padaryti staigmeną artimam žmogui gimtadienio dieną. Pats atsiveža visas priemones, net ir raminančią muziką.. Dėkoju dar kartą, kad taip pegelbėjot :)


Ieva- Labai patiko. Susitariau, kad atvyktų į namus, nes neturėjau galimybės nuvykti pati. Greitai suderinome laiką. Malonus ir konkretus masažuotojas. Masažo metu jaučiausi patogiai, viskas buvo užklota, atkloja tik masažuojamą vietą. A?i?


Donatas Jau einu penkta karta. Viskas gerai, greitai priima, nereikia ilgai laukti.


Tomas- Labai patogu, atvažiuoja į namus. Atsiveza stala ir visko ko reikia. Patenkintas, aciu


Edgaras- Buvau klasikiniam nugaros masažui, labai patiko. Bendrauja mandagiai, masažuoja gerai.


Miglė- Lankiausi viso kūno aromaterapiniam masažui. Likau nustebusi, masažuoja atsakingai, prisitaikė prie mano poreikių, skaudėjo nugaros apačią, tai tą skaudančią vietą masažavo ilgiau :) Iš pradžių ilgai dvejojau ar eiti pas masažuotoją vyrą, tačiau dabar nei kiek nesigailiu, eisiu dar. Ačiū, sekmės darbe! :)


Rasa Lankiausi masažo procdūroje. Labai patiko, atsigavau, jaučiuosi kaip naujai gimusi. Rekomenduoju


Elena - Gavau dovanų kuponą. Apsilankiau aromaterapiniam masažui, viskas labai gerai, labai patiko. Rekomenduoju :)


Dovydas- Rekomenduoju apsilankyti. Kainos tikrai normalios. Kabinetas tvarkingas, masažuotojas masažuoja gerai.


Kamilė Malonus masažuotojas, rekomenduoju visiems. Suderinome apsilankymo laiką, pagal mano galimybes. Kainos nesikandžioja, viskas labai patiko :)


© 2019 masazoakimirka.